Klik hier voor Judo en klik hier voor Aikido

ASVD Budo

Welkom op de site van ASVD Budo.

Wil je er ook bijhoren, actief met sport bezig ziijn ? Wil je een topjudoka worden of gewoon lekker judoën. Of je wilt je verdiepen in Aikido. Door Aikido te beoefenen kan je een effectieve verdediging laten zien dat je de situatie meester bent om zo nog meer agressie te voorkomen. 

Onze club biedt hiervoor de mogelijkheden. Daarnaast staat bij ons altijd het welzijn van de Judoka en Aikidoka bovenaan, hoe divers deze ook is. We bieden voor alle leeftijden judo aan (vanaf ongeveer 4 jaar), dus ook de oudere judoka kan bij ons terecht in de seniorengroep. Je kan vanaf jonge leeftijd tot zeer hoge leeftijd Aikido te beoefenen. Aikido bieden wij vanaf 14 jaar Aikido aan.

Wil je met Judo of Aikido beginnen of weer opnieuw beginnen. ASVD Judo biedt hiervoor de mogelijkheid.

Grote Club Actie!

Geschreven door Christel Vallant.

Ook dit jaar doet onze vereniging weer mee aan de Grote Club Actie. We hopen met elkaar het judokamp bij elkaar te verdienen. De actie start op 15 september. Loten kunnen geregistreerd worden tot 22 november dus net daarvoor moet je ze weer inleveren bij de trainers.

Nieuw voor ons dit jaar is dat je online loten kunt verkopen. Je kunt dus ook je familie en vrienden die ver weg wonen zo vragen om loten te kopen voor onze vereniging. Dat kan hier:

https://clubactie.nl/actie/ASVDBudo2

Om te zien wat je allemaal kunt winnen kun je hier kijken: https://clubactie.nl/prijzen

Speciaal voor de jeugdleden zijn er extra prijzen te verdienen door de lotenverkopers. Heb je al op deze pagina gekeken: https://kids.clubactie.nl/ 

 

 

 

Judo nieuws

Aikido nieuws

ASVD Budo

Bestuur
Ledenadministratie
Contributie
Activiteitencommissie
Zaalbeheer
Redactie
Webwinkel

Aikido informatie

Lestijden
Trainers

 

Contact

secretaris@asvdbudo.nl
Dojo Lijzijde
Sporthal Lijzijde
Lijzijde 21
8251 CW Dronten

ASVD Budo Dronten weergeven op een overzichtskaart